kouření v České republice

V dnešní době má poměrně velká část populace problémy s kouřením. Proč? Cigarety se staly po celé staletí velkým problémem a hlavně velký „businessem.“ Dokonce předčily i casino hry, které jsou na vysoké příčce jako velmi atraktivní podnikání. Zpět ke kouření.

Problémové místa, kde se kouří v ČR

V České republice najdete mnoho míst, kde můžete cigarety koupit. Jak už to jsou všelijaké trafiky, hospody, bary, hotely atd. Tohle už je jeden velký problém. Cigarety jsou dostupný na každém rohu. Prvně, pokud se chceme zbavit kouření, potřebujeme zredukovat místa, kde můžeme cigarety koupit.

Rady jak skoncovat s kouřením

Takže doporučujeme čtenářům, aby všechny cigarety, které jsou pro ně dostupné, schovaly. Neměli by je mít na očích. Víme, že je to těžké, protože se stačí projít po ulici a skoro, každý druhý člověk kouří.

Druhá rada, omezit místa, kde můžete cigarety koupit. Pokud se rádi chodíte bavit, budete mít problém. Naštěstí už v dnešní době, v České republice, není možné kouřit v hospodách a na zábavách. Samozřejmě, jsou tu i takové hospody, které zákony nedodržují, což je naprosto normální. Od čeho jsou zákony, aby se porušovaly, že ano?

Náhradní zdravější zdroj cigaret

Třetí radu, pokud nebudete schopni vyhýbat se místem, kde se kouří a přesto budete chtít i natolik kouřit. Kupte si elektronické cigarety, které jsou „zdravější.“ Plno lidí přechází na tyto elektronické cigarety, jelikož jsou levnější a přijatelnější pro zdraví. Ano, budete muset kupovat náplně (náplně vydrží opravdu déle), ale je to pro vás šetrnější.

10 Aug 2019